Home

Psg kapusa

A Paris Saint-Germain kapusa egyéves kölcsönben folytatja a londoniaknál, és ha beválik, az angolok végleg meg is szerezhetik a játékjogát. A háromszoros francia válogatott, 2018-ban világbajnok kapus a PSG saját nevelésű játékosa. 2013-ban került fel az első csapatba, amelyben azóta 103 mérkőzésen lépett pályára. Neymart kiállították, a PSG kapusa összehozta az év potyagólját - videó Origo 2020.02.23. 22:08 A francia labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a listavezető Paris Saint-Germain 4-3-ra legyőzte a Girondins Bordeaux csapatát a Parc des Princes stadionban Mindent elmond a PSG teljesítményéről, hogy a csapatnak mindössze egy kaput eltaláló lövése volt. A győztes gólt szerző Ganogónak egyébként nagyon megy a PSG ellen, ez volt a harmadik találata a párizsiak kárára, így megvan a kameruni csatár kedvenc ellenfele

PL: Angliában folytatja a PSG kapusa - hivatalos - NS

EREDMÉNYEK ÉS TABELLÁK ^hirdetésˇ. NB1; NB Története. A klubot 1941-ben Asnières Sports néven alapították, később, 1992-ben csatlakozott csak Paris Saint-Germain egyesülethez, amelynek a kézilabda szakosztálya lett a csapat. 2009-ben a PSG kiesett a francia első osztályból, de miután a másodosztályt egyből megnyerte, 2010-től ismét a legmagasabb ligában szerepel A PSG német kapusa, akiről a keretből kivágott Aurier azt mondta, jobb, mint Sirigu, egyébként több remek védést is bemutatott a BL nyolcaddöntőjének első meccsén, melyet 2-1-re megnyert a francia klub. Trapp még még a bő válogatott keretbe sem fért eddig be, de az év egyik legnagyobb védése talán Joachim Löw. A PSG kapusa óriásit hibázott, Neymar piros lapot kapott, de így is nyert Tuchel csapata player.hu 20/02/24 HÉTFŐ 08:28 Ez a cikk már több mint 90 napja készült

Két közeli barátját vesztette el Salvatore Sirigu. Kiugrott az ötödikről egy nyugdíjas Szombathelyen, miután beutalták a kórházb Párizs - További három évvel, 2018 júniusáig meghosszabbította szerződését Salvatore Sirigu, a francia bajnok Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának olasz válogatott kapusa. Folytatni akarom ezt a különleges kalandot a klubbal, sportszakmailag és emberként egyaránt. Tudom, hogy még csak az elején vagyunk valami különlegesnek és számos trófeát fogunk még nyerni. A kiegyenlített erők küzdelmét hozó mérkőzésen Bruno Fernandes megismételt tizenegyesből szerzett vezetést a vendégeknek - az elsőt hiába hárította Keylor Navas, a PSG kapusa elmozdult a vonalról a lövés előtt -, majd Anthony Martial csúsztatta a labdát a saját kapujába a második félidőben

A hétközi Bajnokok Ligája-fellépésen, a csoportküzdelmek harmadik fordulójában azonban ő sem tudott érdemben segíteni az előző szezonban döntős PSG-n. A francia alakulat szerdán úgy kapott ki végül 2-1-re Lipcsében, hogy a német gárda magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter - 0-1-nél - kivédte az első gólt. Thomas Tuchel, a PSG edzője hiába küldte a pályára Kylian Mbappét a 65. percben, a világbajnok csatár sem tudott segíteni a csapatán. A meccs már a hosszabbításban járt, amikor Thiago Mendes csúszott be Neymarnak, aki fájdalmas arccal csapkodta a földet, miután honfitársa szinte bekulcsolta a bal lábát a becsúszással.. Neymar deixou o campo de maca aos 53 do 2º tempo. Két perccel később azonban már a PSG kapusa is tehetetlen volt. Egy szépen felépített támadás végén Fofana játszott a középre Vollandhoz, akit annyira üresen talált az átadás, hogy még arra is volt ideje, hogy hat méterre a kaputól átvegye a labdát, majd közelről a hálóba bombázott Ami viszont Salvatore Sirigut illeti, talán hiba volt elengedni őt ingyen a Torinoba. Bár sosem lett Buffon örököse, az olasz hálóőr a Serie A egyik legmegbízhatóbb kapusa évek óta, valószínűleg nem jött volna rosszul az azóta számtalan kapust kipróbáló PSG-nek Belépett felhasználóink egy egész évre visszamenően kereshetnek a Hírstart adatbázisában. Mit kapok még, ha regisztrálok

További három évvel, 2018 júniusáig meghosszabbította szerződését Salvatore Sirigu, a francia bajnok Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának olasz válogatott kapusa. Szerződést hosszabbított a PSG kapusa Rossi szerint Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain) volt a legjobb, az olasz szakember Lewandowskit írta be a második helyre, míg a harmadikra Cristiano Ronaldót. Szalai Ádámnál Lewandowski, Ronaldo, De Bruyne volt a sorrend. Az év női kapusa: Sarah Bouhaddi (francia, Olympique Lyon

A PSG kapusa, Keylor Navas felépült a döntőre, a Bayern edzője változtatott a megszokott kezdőcsapatán. Kövessék velünk élőben a Bajnokok Ligája-döntőt. Origo Sport UEFA Champions League PSG - Paris.. Nem sokkal később viszont egyenlített kettőjük csatájában a magyar válogatott kapusa, ugyanis megfogta az argentin támadó büntetőjét! Fotó: Annegret Hilse / R A félidő vége jól sikerült a lipcseieknek, a korábbi PSG-játékos, Christopher Nkunku a 42. perc elején egy remek átlövéssel egyenlített A Paris Saint-Germain kapusa egyéves kölcsönben folytatja a londoniaknál, és ha beválik, az angolok végleg meg is szerezhetik a játékjogát. 1 kapcsolódó hír. Bevezető szöveg megjelenítése. Opciók. A Real Madrid helyett Angliában folytatja a PSG kölcsönkapusa

Először BL-döntős a PSG, 3-0-val ejtették ki Gulácsiékat - A végig magabiztosan futballozó Paris Saint-Germain akár 4-5 góllal is nyerhette volna az RB Leipzig elleni elődöntőt. Neymar csak kapufákig jutott, de a társai elintézték a továbbjutást, Gulácsi benne volt a PSG egyik góljában A PSG-nek még mindig egy rakat sérültje van, bővült is a névsor két játékossal: Thilo Kehrert meg kellett műteni, ő a jövő év elején térhet vissza, Moise Kean sem állhat majd Tuchel rendelkezésére, na meg ott vannak azok, akik régebb óta nem szerepelhetnek: Juan Bernat, Mauro Icardi, Marco Verratti vagy Julian Draxler A francia játékos megszilárdítaná helyét a címvédőnél A PSG kapusa, Keylor Navas felépült a döntőre, a Bayern edzője változtatott a megszokott kezdőcsapatán. Kövessék velünk élőben a Bajnokok Ligája-döntőt. Origo Sport UEFA Champions League PSG - Paris..

További három évvel, 2018 júniusáig meghosszabbította szerződését Salvatore Sirigu, a francia bajnok Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának olasz válogatott kapusa. Szerződést hosszabbított a PSG kapusa Hosszabbított a PSG kapusa. Szerző: MTI Létrehozva: 2014. szeptember 10. 20:47. Tweet. További három évvel, 2018 júniusáig meghosszabbította szerződését Salvatore Sirigu, a francia bajnok Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának olasz válogatott kapusa. Folytatni akarom ezt a különleges kalandot a klubbal, sportszakmailag és. LABDARÚGÁS. A psgtalk.com lengyel sajtóinformációkra hivatkozva arról ír, hogy a francia klub harmadik számú hálóőre, a lengyel Marcin Bulka előzés közben balesetezett egy nagyjából 200 ezer euró (mai árfolyamon közel 70 millió forint) értékű sárga Lamborghinivel - számol be az NSO Kevin Trapp, a Paris Saint-Gemain focicsapatának német hálóőre minden bizonnyal hamar el szeretné felejteni a Bordeaux elleni pénteki bajnokit.Ugyan Edinson Cavani révén a címvédő kétszer is vezetett a meccsen, Trapp előbb bevédett egy szögletet, majd egy hazaadásnál szerelték le, így végül csak 2-2-es döntetlent játszott a PSG

Neymart kiállították, a PSG kapusa összehozta az év

eredmÉnyek És tabellÁk ^hirdetésˇ. nb1; nb2; premier league; la liga; serie a; bundeslig Neymart istenítette a PSG kapusa. A német hálóőrt a Dortmund hívja, de nem akar váltani. 2018-02-11 21:25:27. Szerkesztő: Nagy Zsolt Kevin Trapp, a Paris Saint-Germain hálóőre szerint Neymarnak nagy a szíve, valamint úgy véli, hogy a csapattársa egy igazi vezér, írja a goal.com. A brazil támadó a nyáron 222 millió euróért. Rodrigo Corralest szavazták meg a francia liga legjobb kapusának. A koronavírus-járvány miatt a 2019/2020-as francia férfi kézilabda bajnokság 8 fordulóval a hivatalos kiírás előtt ért véget, Corrales veretlenül lett bajnok a PSG-vel. Az MVP, azaz a legértékesebb játékos Sander Sagosen, a bajnokság legjobb edzője Raul Gonzalez lett

A PSG a tervek szerint jövő csütörtökön játssza első bajnokiját, az ellenfél a Lens lesz. A pozitív tesztet produkált játékosok nem léphetnek pályára. Csütörtökön este kiderült, hogy a francia válogatott második számú kapusa, Steve Mandanda (Olympique Marseille) is megbetegedett, így nem állhat a csapat. kapusa | Hungary News is a news reader (RSS reader) providing a summary of headlines and latest news stories disseminated in the reliable news sources from Hungary News. Hungary News reads latest regional, national and local headlines in English and Hungary

Nem elég a koronavírus, még a kapusa is kitolt a PSG-vel

1. A PSG kapusa, Keylor Navas felépült a döntőre, a Bayern edzője változtatott a megszokott kezdőcsapatán. Kövessék velünk élőben a Bajnokok Ligája-döntőt
  2. Az idény legfontosabb védését mutatta be a Real Madrid kapusa. #legnépszerűbb sport labdarúgás F2 Átigazolás FC Barcelona F1 LaLiga Real Madrid premier league Juventus Serie A PSG Bajnokok Ligája videó La Liga Magyar foci Manchester United barcelona Neymar Liverpool Bundesliga fradi Inter Messi koronavírus Chelsea Spanyolország.
  3. boon.h
  4. denki szeret, már pusztán.
  5. A Bajnokok Ligája elődöntőjében a PSG 3-0-ra legyőzte az RB Leipziget. A mérkőzés után Gulácsi Péter, a magyar válogatott kapusa a Sky Sportsnak úgy nyilatkozott, már az első perctől tudták, hogy a PSG erősebb csapat az előző körben kivert Atlético Madridnál
  6. A Paris Saint-Germain FC egy francia labdarúgócsapat, melyet 1970-ben alapítottak a francia fővárosban, Párizsban. A PSG nemcsak Párizs, de Franciaország egyik legmeghatározóbb, legismertebb focicsapata is. A klub stadionja a Parc des Princes, amely 46 480 néző befogadására alkalmas. 1974-es feljutása óta folyamatosan a francia első osztály (Ligue 1) tagja
  7. A PSG-be tart a Frankfurt kapusa Az Eintracht Frankfurt sportigazgatója, Heribert Bruchhagen elárulta, hogy megegyeztek a Paris Saint-Germainnel Kevin Trapp átigazolásáról. Bővebben..

A PSG-ben véd Európa legjobb kapusa - FourFourTwo

1. Nem gondoljuk, hogy ez könnyű meccs lesz. A szombati el Clásico most nem fontos, a keddi mérkőzéssel foglalkozunk. Real Madrid-szurkoló vagyok, persze a Barcelonát is maximálisan elismerem - mondta Dibusz Dénes, az FTC válogatott kapusa. - Tudjuk, mekkora dolog a spanyolokkal játszani
  2. A hétvége legcikibb gólját hozta össze a PSG kapusa. Oldalszámozás. Jelenlegi oldal 1; Page 2; Page 3; Következő oldal.
  3. A PSG saját nevelésű kapusa, Alphonse Areola egyéves kölcsönszerződést kötött a Fulham csapatával. A hálóőr a 2020/21-es szezont Londonban fogja tölteni és a frissen feljutó csapatnak az idény vége után opciója lesz végleg leigazolni őt
  4. t a Manchester United.
  5. A hétvége legcikibb gólját hozta össze a PSG kapusa Épp zajlik a PSG-Bordeaux meccs, félidőben 2-2 az állás, a vendégek egyenlítő gólja nem a szépsége miatt marad emlékezetes. A párizsi kapus, Sergio Rico óriásit hibázva a támadóba bombázta a hazaadott labdát, ami Pablóról a kapuba pattant
Németországból érkezett a Mezőkövesd új kapusa - hazai

A csütörtökön rendezett FIFA-gála díjazottjai: az év legjobb férfi játékosa: Robert Lewandowski (lengyel, Bayern München) az év legjobb női játékosa: Lucy Bronze (angol, Olympique Lyon, Manchester City) az év férfi kapusa: Manuel Neuer (német, Bayern München) az év női kapusa: Sarah Bouhaddi (francia, Olympique Lyon) az év edzője férfi csapatnál: Jürgen Klopp (német. Kényelmesen, 6 gólos fölénnyel győzte le a PSG hazai pályán a Dunkerque-et a francia férfi kézilabda-bajnokság élvonalának 23. fordulójában. A párizsiak így csupán egy ponttal vannak lemaradva az első helyen álló Montpellier-től, míg a Dunkerque a 4. a tabellán. A PSG kapusa, Thierry Omeyer 48 százalékkal védett, a vendégeknél játszó Nagy Kornél három gólt. A Ferencváros meccsén kívül hét másik helyszínen is játszottak meccseket a Bajnokok Ligája szerdai játéknapján. A RB Leipzig két magyarral verte a PSG-t, a Manchester United most Isztambulban kapott ki. Nehezen nyert a Barcelona a Fradi csoportjában A PSG fiatal kapusa nagyot hibázott a gól előtt - videó A Barcelona játékosa, Jordi Ausin kegyetlenül kihasználta a lehetőséget. ORIGO Ugrás az oldalra › PSG: Bizonyos részletekben alkalmazkodnunk kell / Történelmet akarunk írni Neuerről: Neuer a futballtörténelem egyik legnagyobb kapusa. Mindig arról álmodtam, hogy a legjobbakkal mérhetem össze magam. Ha a legjobb akarsz lenni, akkor ellenük kell érvényesülnöd. Holnap egy nagy csapat ellen mérkőzünk, nagyon.

A PSG edzője súgott Fehérvárnak - bejöttek a tanácsai. A Bohemians után a Reims együttesét is büntetőkkel ejtette ki az Euró­pa Ligából a Fehérvár, és ehhez óriási segítséget nyújtottak a klub videóelemzői. a Reims kapusa is tiszta lap volt előttünk A manchester kapusa ma élő riportban jelentette ki, hogy szerinte a PSG a világ legjobb csapata, és nagyon nehéz lesz győzni ellenük, Neymar sebesülése ellenére is. Mi a véleményetek? #Manchester #Neymar #PSG #Futaball #győzelem A PSG olyan, mint a Ferrari 2012. augusztus 11. 14:04 Salvatore Sirigu, a Paris Saint-Germain kapusa szerint hatalmas nyomás nehezedik csapatára, amiért mindenki azt várja tőlük, hogy már most felvegyék a versenyt a kontinens nagyjaival Közel járt a Nantes a francia kézilabda-bajnokságban 20 mérkőzés óta veretlen Paris Saint-Germain legyőzéséhez csütörtökön. Nicolas Tournat, az ellenfél válogatott beállója tíz másodperccel a vége előtt, 29-29-es állásnál ziccerbe került, a PSG kapusa, Rodrigo Corrales bravúrral védeni tudott Telekom Veszprém kézilabda csapat weboldala. 3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft

H-csoport. A Lipcsének és a PSG-nek is jól jött a Manchester United isztambuli veresége, ezzel ugyanis ismét nyílt lett a csoport. Ez a két csapat egyébként az előző kiírásban az. A Barcelonától is vinne játékost a PSG: a brazil Malcom része lehet a Neymar-ügyletnek. A Juventus továbbra sem tud megállapodni az Ajaxszal Matthijs de Ligtről. A hollandok 75 millió eurót kérnek, ezt megadná a PSG és a Barcelona is. A Juve ellenben csak ötvenmilliót ajánl A PSG olasz kapusa, Gianluigi Buffon a negyedik játékos lett a BL történetében, aki 41 évesen vagy idősebben pályára lépett a legrangosabb európai kupasorozatban. A másik kedd esti mérkőzésen az AS Roma hazai pályán 2-1-re győzte le az FC Portót, amely az idegenben szerzett góljának köszönhetően egyáltalán nem várja. Ligue 1 Meccsösszefoglaló Nîmes v PSG 2018. szeptember 1., az összes esemény és gól. Szólj hozzá kommentben

Hosszabbíthat a PSG kapusa Fociclu

A PSG kapusa visszatért Frankfurtba DIGI Sport H

A PSG-ben véd Európa legjobb kapusa. 2016. március 15. Ezek is érdekelhetnek. magyarnemzet.hu. A sikernek az előfeltétele a fegyelmezettség és az összefogás volt. likebalaton.hu. Cuki hódcsaládról gondoskodnak a vidraparkban. nemzetisport.hu. Búcsú a harcostól - Benedek Tiborra emlékezünk Rodrigo Corrales szempontjából pikánsnak ígérkezett a PSG?Plock meccs, ugyanis a vendégek kapusa a következő szezonban már a párizsiakat erősíti. Álmoskásan kezdett a hazai alakulat, Rocha harmadik találatával hárommal mentek a lengyelek a 10. minutumban (3?6). A gallok Gensheimer hetesével érték utol az ellenfelüket (9?9) Barcelona-PSG a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének slágermeccse Ész Ventura: Vannak a világon lehetetlen dolgok, ahogy ennek a feladványnak a megfejtése is a A hónap legkivirágzóbb kapusa: Anthony Lopes (a PSG-t nem számítva 3-8-12-es mérleg a csoportkörben), idén pedig fennáll a veszély, hogy még ennél is gyengébb teljesítménnyel zárják a szezont. A Lille az egyetlen gárda,. A PSG a tervek szerint jövő csütörtökön játssza első bajnokiját, az ellenfél a Lens lesz. A pozitív tesztet produkált játékosok nem léphetnek pályára. Közben csütörtökön este kiderült, hogy a francia válogatott második számú kapusa, Steve Mandanda (Olympique Marseille) is megbetegedett, így nem állhat a csapat.

Hosszabbított a PSG kapusa

A 2016-2017-es szezon előtt végleg a lengyel klubhoz szerződött, de egy idényt követően eligazolt, a francia Paris Saint-Germain Handball kapusa lett, akikkel 2018-ban bajnok és kupagyőztes lett. 2019 decemberében hivatalossá vált, hogy a következő idénytől a Telekom Veszprém csapatában folytatja pályafutását A PSG kész ajánlatot tenni Marquinhosért és David Luizért. Bár Thiago Silva menedzsere tegnap még azt hangoztatta, ügyfele kitölti szerződését Párizsban, egyre több jel utal arra, ez nem így lesz. Az AS információi szerint a brazil jelenlegi kenyéradója is így vélekedik, hiszen Marquinhos esetében 32 millió eurót, David. A PSG világbajnok kapusát szerencsétlen gólok sújtották - videó. Vincent Gérard, a PSG csapatának világbajnok kapusa igencsak hadilábon állt a szerencsével csapata hétvégi francia bajnokiján A Kornerben, az Euronews futballperceiben az előző hét legérdekesebb eseményeit foglaljuk össze. Bár még nem járunk az idény végső szakaszában, mári Átigazolás Hivatalossá vált, hogy Rodrigo Corrales, a PSG spanyol, Európa-bajnok kapusa a következő négy szezonra a Telekom Veszprémhez igazol. Továbbá eldőlt, hogy 2022 nyaráig hosszabbított a magyar csapattal Gasper Marguc, Dejan Manaszkov és Petar Nenadics. @handballveszprem #handball #kezilabda #balonmano #rukomet #transfer #psg #veszprém #veluxehfcl #.

Buffon lehet a PSG új kapusa focimagazin

1. A PSG nyáron újra megpróbálja elcsábítani a Chelsea középpályását - sajtóhír. 2019. február 8. Category: Petr Cech az idei évben Thibaut Courtois érkezésévél csak a Chelsea második számú kapusa, amit finom szólva sem visel el könnyen a cseh kapus. Tovább. Nyáron vinnék a Chelsea teljes támadósorát
  2. t a vezetőség tagja, Oliver Kahn, vala
  3. A Bayern és az Atlético után a Barcelona és a PSG is bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután a szerda esti visszavágón is nyerni tudott a Manchester City, illetve a Bayer Leverkusen ellen. A még kiadó négy hely tulajdonosát a jövő héten ismerjük meg. FC BARCELONA-MANCHESTER CITY 2-1. Az első felvonáson szerzett kétgólos előnye után viszonylag.
  4. Néhány perccel később az uruguayi támadó duplázhatott volna, ám a hazaiak kapusa bravúrosan védte a lövését. A 31. percben azonban már a hálóőr is tehetetlen volt az előző szezon gólkirályával szemben: Cavani egy szólót követően kicselezte Benítezt és a hálóba lőtt. A PSG veretlenül vezeti a tabellát, a Nice.

Paris Saint-Germain Handball - Wikipédi

Akkorát védett a PSG kapusa, hogy a fal adja a másikat

Mbappé üres kapus gólja biztosította be a PSG sikerét

Párizsi merénylet: gyászol a PSG kapusa 24

Hogy a PSG mekkora falatnak bizonyul a 2019/20-as kiírás egyik legnagyobb meglepetésének számító Lipcse számára, az kedd este kiderül. A fenti videóra kattintva az RB Leipzig eddigi összes BL-gólját megtekintheted a most futó idényből. 2020. augusztus 18. 15:50. Címkék: bajnokok ligája labdarúgá A PSG nyögvenyelősen ugyan, de behúzta a mérkőzést, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe. A portugál klasszis bal oldali szabadrúgása után a Lokomotiv kapusa, Guilherme lábai között átgurult a labda, de a walesi középpályás még belekotort azelőtt, hogy teljes terjedelmével áthaladt volna a gólvonalon, így az európai. Az International Federation of Football History és Statistics Gianluigi Buffont nevezte meg az elmúlt 23 esztendő legjobb hálóőrének. Hírek, blogok, elemzések. Magyarul, feketén-fehéren.Naponta. Ez egyedi. Segíts, hogy így is maradjon! Támogass te is! Az IFFHS egy nagy projektbe kezdett, mely célja az volt, hogy 1987-től kezdve egészen napjainkig, a szervezet rendelkezésére. A magyar válogatott kapusa az M1 aktuális csatornának hétfőn elmondta, előzetesen valahogy érezte, hogy az angol bajnokot kapják, de igazából semmiképpen sem járhattak jól, ha azt nézi, hogy a Real Madrid vagy a Juventus is ott volt a lehetséges ellenfelek között

A Liverpool német kapusa, Loris Karius egy évvel ezelőtt szerződött az angol klubhoz, és a mostanában felerősödő pletykák ellenére esze ágában sincs elhagyni a vörösöket.A hálóőrt 4.7 millió fontért szerezte meg a Mainztól a Jürgen Klopp által irányított klub. Az elmúlt hetekben több helyen i A PSG elleni kezdőcsapat. A penamadridista csapata nov. 26, 2019, 7:48 du; Zinédine Zidane az alábbi kezdőt küldi pályára a PSG elleni BL-meccsen. a spanyol futball és a világfutball történelmének egyik legkiválóbb kapusa. Vele a kapuban megnyertük a bajnokságot, megdöntöttünk minden rekordot, de volt néhány nehéz. Hosszú betegség után elhunyt a Chelsea labdarúgócsapatának korábbi legendás kapusa, Peter Bonetti. A Macska becenevet viselő egykori hálóőr 1960 és 1979 között - a St. Louis Starsnál tett rövid kitérőt beiktatva - 729 találkozón védte a Kékek kapuját, ezzel a pályára lépések számában második a londoni klub örökrangsorában a védő Ron Harris mögött A Mundo Deportivo pénteken beszámolt arról, hogy Marc-André Ter Stegen 2025 nyaráig történő szerződéshosszabbítása gyakorlatilag lezárult, és a következő napokban a hivatalos bejelentés is megtörténhet. Ter Stegen szeretett volna a világ legjobban fizetett kapusa lenni, a kontraktusának megújításával, ám a világjárvány hirtelen megjelenése megzavarta a több mint.

Szerződést hosszabbított a PSG olasz kapusa - Blik

1. den bizonnyal beírta magát a Dallas Cowboys amerikaifutball-csapat történelemkönyvébe, legalábbis nehezen tudjuk elképzelni, hogy volt már olyan, aki eltalálta a világ egyik legmodernebb stadionjának 27 méter magasan lévő eredményjelzőjét a labdával
  2. A sportfogadók rémálma vált valóra a Bajnokok Ligája csoportmeccsein. Szerdán is borult a papírforma, csak a City és a Bayern hozta a kötelezőt, így azok jártak jól, akik inkább meglepetésre játszottak
  3. Bajnokok Ligája: Gulácsiék a Liverpoollal, a Bayern a Lazióval találkozik, és újra összecsap a Barcelona a PSG-vel Ziccer 2020. december 14. 18:21 A nyolcaddöntő első mérkőzéseit február 16-17-én, illetve 23-24-én rendezik, míg a visszavágókra március 9-10-én és 16-17-én kerül sor
  4. Ezeket a megbeszéléseket bizalmasan kezeljük, de én bizakodó vagyok. Mindketten maradni szeretnének a PSG-nél - mondta szerdán este, a Basaksehir elleni, 5-1-es Bajnokok Ligája-siker és továbbjutás után. A 28 éves brazil és a 21 esztendős francia sztár szerződése egyformán 2022 nyaráig szól
  5. A Lipcse kapujában ezúttal is a válogatott elsőszámú kapusa, Gulácsi Péter állt, és Neymar tizenegyesét nem tudta egyedül hárítani. A PSG ezzel a találattal verte a németeket. (csákány
  6. PSG: Sok kérdést tettünk fel magunknak - Lőw Zsolt - NS
  7. PSG: Di María nyilatkozott a jövőjéről Fociclu
Neuer ünneplés közben még rúgott egyet a PSG szurkolóibaÉrez még erőt magában Buffon - InfostartÍme a nyári szabadon igazolható “kezdőcsapat” | FociclubMikler Roland felháborodott az EHF döntésénCristiano Ronaldóékkal edzett a Juventus magyar tehetsége